Váhy TScale

Váhy TScale

Společnost T-Scale byla založena v roce 1965 na Tchai-wanu ve městě Taipei, kdy začali vyrábět kvalitní mechanické váhy. Díky vysoké kvalitě vah společnost brzy získala nové zákazníky a její trh se rozšířil na celý Tchai-wan. Následně vzhledem k technologickému pokroku a změně poptávky na trhu investovala společnost v roce 1987 do výroby elektronických vah a automatických vážních systémů. Díky tomuto včasnému kroku se po letech neustálého výzkumu, inovacím ve výrobě a dalších investi stala společnost T-Scale uznáváným hráčem na trhu vážicích zařízení.

V roce 1998 pak začala společnost budovat nový závod v blízkosti Šanghaje a ve stejné době vyvinuli i novou řadu produktů, které splňovaly dynamické potřeby domácích i zahraničních zákazníků a prodejců. Díky tomu se po dalších několika letech váhy TScale prodávaly do více než 70 zemí světa a společnost se stala skutečně významným hráčem na globálním trhu vážního průmyslu.

V současné době se společnost soustředí i na dopad její výroby na životní prostředí, a proto investovala do testovacích zařízení a speciálních přístrojů s cílem minimalizovat negativní ekologický dopad výroby. Společnost T-Scale chce i nadále usilovat o co nejefektivnější výrobu vážicích zařízení – a to jak pro své klienty, tak i pro životní prostředí. Váhy TScale jsou zárukou kvality, perfektního technologického zpracování a vynikajícím zákaznickým servisem.

Typ zařízeníNázev váhyOdkaz ke stažení
Obchodní váhy
ObchodníTScale QTP/QSPNavod_pro_obsluhu_TScale_QTP_QSP
ObchodníTScale SPNavod_pro_obsluhu_TScale_SP
ObchodníTScale ZTP/ZSPNavod_pro_obsluhu_TScale_ZTP_ZSP
Gastro váhy
GastroTScale T28Navod_pro_obsluhu_TScale_T28
GastroTScale SWNavod_pro_obsluhu_TScale_SW
GastroTScale S29BNavod_pro_obsluhu_TScale_S29B
Počítací váhy
PočítacíTScale QHWNavod_pro_obsluhu_TScale_QHW
PočítacíTScale QHCNavod_pro_obsluhu_TScale_QHC
PočítacíTScale QHDNavod_pro_obsluhu_TScale_QHD
pokusQSP[wpdm_package id='468']

[wpdm_package id=’468′]

Pokus zkouška cena